CZ CZ CZ
    V roce 2003 jsme dostali takovou chuť na pravou italskou pizzu,  že za jeden měsíc se nám podařilo sehnat a upravit prostory pro pizzerii, a postavit první pec na dřevo v Hodoníně.
Pizzerie Lucia byla otevřena 3. prosince 2003 hlavně s nabídkou originální italské pizzy a nápojů.
    Teď Vás můžeme pozvat na italské hody počínaje předkrmem a primi piatti – prvním jídlem, jak říkají italové, s originální italskou pizzou a těstovinami, i secondi piatti – hlavním jídlem například T-bone steakem, italskou specialitou. Nesmí chybět ani italské saláty a proslulé tiramisu či profiteroles.
T-bone steak
Pro itala je totiž mangiare – jídlo v pizzerii obřadem a gurmánským zážitkem.
     V Hodoníně pouze u nás můžete ochutnat exluzivní illy caffé, které patří mezi nejoblíbenější v Itálii. Vyzkoušejte kávu výrazné, ale jemné chuti s nízkým obsahem kofeinu. Doufáme, že k Vaší dobré náladě ve stylovém prostředí italské pizzerie přispějí kvalitní vína například z vinařství Botur.
    Můžete si u nás objednat jakoukoliv oslavu – svatbu, narozeniny, promoce, či sraz třídy, nebo i vánoční besídku.
    Nabídneme Vám prostor restaurace s pohledem na pravou pec na dřevo pro pečení pizzy, salonek, který se může proměnit v taneční parket, či haciendu u moře s pohledem na sicilské břehy ve třech rozměrech, kde si můžete pustit italskou hudbu z jukeboxu.
    V létě Vás rádi pozveme na velkou zahrádku, přímo na pěší zóně v Hodoníně.
Pizzu a jídlo Vám samozřejmě také dovezeme, v Hodoníně zdarma, do okolních vesnic za mírný poplatek.
    Chceme Vám nabídnout ty nejlepší speciality italské kuchyně a příjemný zážitek ve stylovém prostředí, připomínajícím romantické chvíle ve slunné Itálii u sklenky kvalitního vína, třeba z Vaší letní či zimní dovolené.
    Na Vaši návštěvu se těší s přáním pravých italských gurmánských zážitků
Jana a Miloš Žákovi.